Squash Koszalin - Adria

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Adria Squash Koszalin Turnieje squash w Koszalinie
Turnieje

Liga squasha: wyniki jesień-zima 2016

Wyniki Koszalińskiej Ligi Squash'a - Open/KOBIETY

Lp. nazwisko/kolejka KOLEJKA

1

2

3

4

5

6

7

8 9 10 11 12 13

8 najlepszych startów




02.09 09.09 16.09 23.09 30.09 14.10 21.10 28.10 04.11




1. CHOJNACKI Bartosz
0 0 0 0 0 0 100

85

85




2. ŁAZARSKI Krystian
0 0 0 140 0 95 0 200 160




3. SZYMAŃSKI Piotr

160 0 120 160 0 100 180 120 120




4. POŁATYŃSKI Andrzej
180 180 200 180 200 160 0 180 180




5. ŁADOSZ Szymon

0 0 0 0 95 0 0 0 0




6. SKRZYŃSKI Mirosław

120 0 0 0 0 140 0 0 0




7. SAWICKI Daniel

140 140 100 0 140 90 160 140 95




8. BORKOWSKI Oskar
0 0 140 0 0 0 0 0 0




9. KLING Tomasz
95 0 0 0 0 80 0 120 0




10. SZEMRO Robert

90 0 95 100 100 0 120 90 0




11. KOWALSKI Stanisław
0 160 0 0 0 0 0 0 0




12. OCHOCIŃSKI Krzysztof

100 0 0 0 160 120 0 0 100




13.
MAZUR Rafał

0 120 160 120 120 85 140 95 90




14.
STAŃCZYK Paweł

0 0 90 95 0 0 0 0 0




15. MAZUR Piotr

0 0 0 0 0 200 0 0 90




16. PUCHAŁA Grzegorz
0 0 180 0 180 180 200 160 200




17. OWSIANNY Krzysztof
0 0 0 0 0 0 0 0 0




18. CZEREPKOW Konrad
200 200 0 200 0 0 0 0 0




Poprawiony: wtorek, 03 października 2017 13:11
 

Koszalińska Liga Squasha

DECATHLON CUP Koszalińska amatorska liga squasha - OPEN

TERMINARZ - runda JESIENNO-ZIMOWA
02.09.2016, 09.09.2016, 16.09.2016, 23.09.2016, 30.09.2016, 14.10.2016, 21.10.2016, 28.10.2016, 04.11.2016

25.11.2016, 09.12.2016, 16.12.2016, 13.01.2017, 03.02.2017 - turniej finałowy

  • Turnieje rozgrywane są w ramach SSA 100 (Szczeciński Squash Amatorski) w piątki o 19.00 na czterech kortach.
  • Zgłoszenia zawodników przyjmowane są do momentu rozpoczęcia turnieju w recepcji klubu
    oraz telefonicznie na nr. 600-077-677 lub na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Wpisowe: 30 zł (dla posiadaczy kart Benefit: minus 15 PLN).
  • Panie: Amatorska Liga Kobiet; 25 zł (dla posiadaczek kart Benefit: minus 15 PLN).
  • Podsumowanie rundy JESIENNO-ZIMOWEJ odbędzie się 03.02.2017 r o godzinie 19.00
  • Osoba zgłaszająca się do udziału w turnieju/lidze wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych oraz ich publikację na stronach internetowych SSA (Szczeciński Squash Amatorski), w związku z prezentacją wyników rozgrywek i rankingu zawodników.
  • System rozgrywek uzależniony od ilości zgłoszonych osób.
  • W turnieju finałowym (03.02.2017) bierze udział tylko 8 zawodników z największą ilością zdobytych punktów podczas każdej kolejki (DO KLASYFIKACJI KOCOWEJ BIERZEMY POD UWAG 8 NAJLEPSZYCH STARTW ) . System rozgrywania turnieju finałowego do 2 porażek-od tyłu o drugie miejsce. (każdy mecz rozgrywany do 2 wygranych setów).
  • Dla każdego uczestnika biorącego udział w rozgrywkach sponsor -DECATHLON- zapewnia koszulkę
  • Raz w miesiącu sponsor zapewnia nagrodę niespodziankę dla zawodnika mającego największą ilość punktów zdobytą podczas wszystkich kolejek rozegranych w danym miesiącu.
  • Aby kolejka się odbyła musi być co najmniej 4 zawodników
  • Dla pierwszej trójki turnieju finałowego puchary oraz nagrody rzeczowe, dla pozostałych nagrody rzeczowe.
  • Punktacja każdej kolejki: 1.m-200 pkt, 2.m-180 pkt, 3.m-160 pkt, 4.m- 140 pkt, 5.m-120 pkt, 6.m- 100 pkt, 7.m-90 pkt, 8.m.- 85 pkt, 9.m -80 pkt, 10.m-75 pkt itd.



Poprawiony: wtorek, 07 lutego 2017 20:36
 

26 luty 2012 turniej PFS kat B

WYNIKI TURNIEJU

SUNS CUP KOSZALIN

26 luty 2012 - PFS kat. B


Turniej damski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Marzena Stasica Koszalin
2. Sandra Kryszczunas Koszalin
3. Natalia Krysiak Koszalin
4. Marcelina Woszczatyńska Koszalin
5. Magdalena Szczotkowska Koszalin
6. Ewa Gnacińska Koszalin

Turniej open

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Marcin Puciato Koszalin
2. Andrzej ukaszyk Koszalin
3. Damian Kędziora Poznań
4. Jarosław Baranowski Koszalin
5. Robert Rygiel Gdańsk
6. Tymoteusz Wysocki Szczecin
7. Krystian azarski Koszalin
8. Janusz Stasica Koszalin
9. Tomasz Suliga Gdańsk
10. Mariusz Pietrzyk Darłowo
11. Mirosław Skrzyński Darłowo
12. Robert Dawid Kołobrzeg
13. Wojciech Kosiński Koszalin
14. Przemysław Czechowski Koszalin
15. Tomasz Teliński Koszalin
16. Piotr Brusiło Kołobrzeg

Turniej juniorski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Tymoteusz Wysocki Szczecin
2. Bartek Baranowski Koszalin
3. Natalia Krysiak Koszalin
4. Marcelina Woszczatyńska Koszalin
5. Agata Bareja Koszalin


5. Mirosław Skrzyński Darłowo
6. Robert Dawid
Kołobrzeg
7. Andrzej ukaszyk
Koszalin
Poprawiony: poniedziałek, 27 lutego 2012 09:59
 

8 styczeń 2012 turniej PFS kat B

Wyniki Noworocznego Turnieju Squasha

8 stycznia 2012 - turniej PFS kat. B


Turniej damski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Agata Doroszkiewicz Olsztyn
2. Salomya Shyverska Koszalin
3. Dorota Jankowska Gdańsk
4. Marzena Stasica Koszalin
5. Joanna Krzesińska Gdynia
6. Katarzyna Koprowska Piła
7. Agata piewak Jastrowie
8. Justyna Kowalska Koszalin
9. Natalia Krysiak Koszalin

10.

Magdalena Szczotkowska Koszalin
11. Małgorzata Krysiak Koszalin






Turniej open

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Krzysztof Samonek
Gdynia
2. Dominik Kowalski
Gdynia
3. Andrzej ukaszyk
Koszalin
4. Janusz Stasica
Koszalin
5. Cezary Kusy
Szczecin
6. Piotr Szuster
Piła
7. Marek Skowroński
Piła
8. Krzstian azarski
Koszalin
9. Marcin Puciato
Koszalin
10. Robert Rygiel
Gdańsk
11. Oskar Borkowski
Koszalin
12. Tomasz Kling
Koszalin
13. Mirosław Skrzyński
Darłowo
14. Stanisław Kowalski
Koszalin
15. Robert Szczotkowski
Koszalin
16. Wojciech Kosiński
Koszalin


5. Mirosław Skrzyński Darłowo
6. Robert Dawid
Kołobrzeg
7. Andrzej ukaszyk
Koszalin
Poprawiony: poniedziałek, 27 lutego 2012 10:01
 

26.11.2011 "Otwarte Mistrzostwa Koszalina"

WYNIKI TURNIEJU  " Otwarte Mistrzostwa Koszalina " 

26.11.2011  PFS kat. B



Turniej damski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Sylwia Lisewska Koszalin
2. Salomiya Shyverska Koszalin
3. Aleksandra Kobyłecka
Koszalin
4. Agata piewak Jastrowie
5. Magdalena Szczotkowska Koszalin
6. Marzena Stasica
Koszalin

Turniej open

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. ukasz Skrzypczak Jarocin
2. Jakub Duber Poznań
3. Andrzej ukaszyk Koszalin
4. Janusz Stasica Koszalin
5. Robert Dworakowski Szczecin
6. Krystian azarski Koszalin
7. Robert Dawid Kołobrzeg
8.
Marcin Puciato Koszalin
9.
Marcin Rywacki Koszalin
10.
Piotr Szuster Piła
11.
Mirosław Skrzyński Darłowo
12.
Waldemar Szafulski
Koszalin
13.
Stanisław Kowalski
Koszalin
14.
Oskar Borkowski Koszalin
15.
ukasz Dworakowski Koszalin
16.
Dariusz Dworaczyk
Koszalin

 

Turniej juniorski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Oskar Borkowski
Koszalin
2.
Natalia Krysiak Koszalin
3.
Agata Bareja Koszalin
4.
Igor Milicic Koszalin
5.
Nikodem Zmuda Trzebiatowski Koszalin

 

 


5. Mirosław Skrzyński Darłowo
6. Robert Dawid
Kołobrzeg
7. Andrzej ukaszyk
Koszalin
Poprawiony: niedziela, 27 listopada 2011 16:34
 

23.10.2011 "Adria Cup"

WYNIKI TURNIEJU PFS kat B " Adria CUP"  23.10.2011



Turniej open

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Dominik Kowalski
Gdynia
2. Tomasz Peukert
Poznań
3. Krzysztof Bronikowski
Poznań
4. Janusz Stasica
Koszalin
5. Andrzej ukaszyk
Koszalin
6. Damian Kędziora
Poznań
7. Robert Dworakowski
Szczecin
8.
Mirosław Skrzyński
Darłowo
9.
Krystian azarski
Koszalin
10.
Marek Skowroński
Piła
11.
Dorota Jankowska
Gdynia
12.
ukasz Dworakowski
Szczecin
13.
Tomasz Ostrowski
Sopot
14.
Robert Dawid
Kołobrzeg
15.
Oskar Borkowski
Koszalin
16.
Piotr Brusiło
Kołobrzeg


Turniej juniorski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Oskar Borkowski
Koszalin
2.
Grzegorz StrzymińskiKoszalin
3.
Bartłomiej Baranowski
Koszalin
4.
Natalia Krysiak
Koszalin
5.
Igor Milićić
Koszalin



5.Mirosław SkrzyńskiDarłowo
6.Robert Dawid
Kołobrzeg
7.Andrzej ukaszyk
Koszalin
Poprawiony: niedziela, 27 listopada 2011 14:13
 

Wyniki turnieju kat. B - z 11.09.2011

PUCHAR BATYKU "ADRIA CUP"

WYNIKI TURNIEJU PFS kat B z 11.09.2011

Turniej damski

L.p. Nazwisko i imię Punkty
1. Beata Makowska
2. Sandra Kryszczunas
3. Edyta Szura - Zawadzka
4. Katarzyna Muchniewicz
5. Marzena Stasica
6. Justyna Kiniorska

Turniej open

L.p. Nazwisko i imię Punkty
1. Nadav Tannen
2. Grzegorz Gajewski
3. Wojciech Kaliski
4. Wojciech Michalak
5. Janusz Stasica
6. Andrzej ukaszyk
7. Krystian azarski
8. Jarosław Baranowski
9. Maciej Suchecki
10. Dawid Robert
11. Piotr Szuster
12. Robert Dworakowski
13. Dariusz Rezulak
14. Mariusz Pietrzyk
15. Marek Skowroński
16. Oskar Borkowski
17. Marcin Rywacki
18. Jakub Skrzypniak

 

Turniej juniorski

L.p. Nazwisko i imię Punkty
1. Oskar Borkowski
2. Bartosz Baranowski
3. Natalia Krysiak
4. Grzegorz Strzymiński

 


 

Podsumowanie po dwóch edycjach Pucharu Bałtyku

Podsumowanie po dwóch edycjach Pucharu Bałtyku

OPEN

Lp. Imię i nazwisko I RUNDA II RUNDA III RUNDA SUMA
1. Maciej Kliś 600 480
1080
2. Piotr Chomicki 550 460
1010
3. Piotr Michalski 500 440
940
4. Grzegorz Gajewski 490 450
940
5. Marcin Puciato 440 490
930
6. Damian Kędziora 480 410
890
7. Janusz Stasica 450 390
840
8. Artur Mozolewski 410 350
760
9. Robert Dworakowski 430 320
750
10. Mariusz Pietrzyk 370 370
740
11. Piotr Szuster 400 330
730
12. Krystian azarski 420 300
720
13. Mirosław Skrzyński 380 280
660
14. ukasz Dworakowski 390 260
650
15. Jacek Kłosiński 360 240
600
16. Grzegorz Kaleta x 600
600
17. Adam Karp x 550
550
18. Andrzej Borkowski x 500
500
19. Cezary Kusy 470 x
470
20. Sławomir Połeć x 470
470
21. Andrzej ukaszyk 460 x
460
22. Katarzyna Teiner x 430
430
23. Zola Khalaf x 420
420
24. Krzysztof Tyma x 400
400
25. Wojciech Michalski x 380
380
26. Dariusz Rezulak x 360
360
27. Oskar Borkowski 350 x
350
28. Stanisław Rusek x 340
340
29. Zimowit Pirtań x 310
310
30. Marian Krotoszyński x 290
290
31. Wojciech Gąsiorowski x 270
270
32. Robert Dawid x 250
250
33. Krzysztof Bryła x 230
230

KOBIETY

Lp. Imię i nazwisko I RUNDA II RUNDA III RUNDA SUMA
1. Beata Makowska 600 550
1150
2. Marzena Stasica 550 490
1040
3. Sandra Kryszczunas 480 500
980
4. Kamila urek 470 480
950
5. Karina Tyma x 600
600
6. Karolina Domińska 500 x
500
7. Salomiya Shyverska 490 x
490
8. Aleksandra Chmielewska x 470
470
9. Aleksandra Kobyłecka 460 x
460
Poprawiony: środa, 31 sierpnia 2011 22:06
 

Puchar Bałtyku "Adria Cup"

Puchar Bałtyku "Adria Cup"

CYKL TURNIEJW PFS kat B
10.07.2011; 14.08.2011; 11.09.2011

Nagroda główna w Pucharze Bałtyku 700 PLN
Podczas turnieju zostaną wylosowane dwie rakiety nowej marki FEATHER!


najbliższy turniej 11.09.2011

UWAGA! 11 września organizujemy turniej kat. B - PUCHAR BATYKU "ADRIA CUP"

  • Turniej rozegrany zostanie na czterech kortach.
  • Piłką turniejową jest Dunlop pro.
  • Rozpoczęcie turnieju godz 11.
  • Rozpoczęcie turnieju juniorów godz 16.
  • Zgłoszenia zawodników przyjmowane są do 08.09.2011 w recepcji klubu,
    telefonicznie na nr. 600-077-677 lub na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Wpisowe: 70 zł + 10 zł opłata rankingowa PFS
    (dla posiadaczy kart Benefit: 55 PLN).
  • Punktacja jak w turniejach pucharowych:
    1 miejsce - 600 pkt
    2 miejsce - 550 pkt
    3 miejsce - 500 pkt
    każde kolejne miejsce minus 10 pkt
  • Nagrodę główną 700 PLN wygrywa zawodnik,
    który zdobędzie najwięcej pkt w trzech pucharowych turniejach.

Lista zgłoszonych

Turniej damski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Sandra Kryszczunas Koszalin
2. Aleksandra Chmielewska Elbląg
3. Marzena Stasica Koszalin
4. Edyta Szura-Zawadzka Koszalin
5. Karolina Domińska Koszalin
6. Elwira Jankowska Koszalin

Turniej open

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Jarosław Baranowski Koszalin
2. Marek Skowroński Piła
3. Mariusz Pietrzyk Darłowo
4. Janusz Stasica Koszalin
5. Nadav Tannen Izrael
6. Marcin Puciato Koszalin
7. Mirosław Skrzyński Darłowo


Turniej juniorski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Grzegorz Strzymiński Koszalin



Poprawiony: niedziela, 25 września 2011 22:19
 

Wyniki sierpniowego turnieju kat. B+

PUCHAR BATYKU "ADRIA CUP"

CYKL TURNIEJW PFS kat B
10.07.2011; 14.08.2011; 11.09.2011

Wyniki sierpniowego turnieju kat. B+ - Puchar Bałtyku "Adria Cup"

Dnia 14 sierpnia został rozegrany turniej kat. B+ (podwyższona ranga) - Puchar Bałtyku "Adria Cup". Frekwencja na turnieju dopisała. Cieszymy się bardzo, że mimo dlugiego weekendu i ładnej pogody udział wzięło aż 45 zawodników!!!! Poniżej przedstawiamy wyniki końcowe turnieju:


Turniej damski

L.p. Nazwisko i imię Punkty
1. Karina Tyma 600
2. Beata Makowska 550
3. Sandra Kryszczunas 500
4. Marzena Stasica 490
5. Kamila urek 480
6. Aleksandra Chmielewska 470

Turniej open

L.p. Nazwisko i imię Punkty
1. Grzegorz Kaleta 600
2. Adam Karp 550
3. Andrzej Borkowski 500
4. Marcin Puciato 490
5. Maciej Kliś 480
6. Sławomir Połeć 470
7. Piotr Chomicki 460
8. Grzegorz Gajewski 450
9. Piotr Michalski 440
10. Katarzyna Teinert 430
11. Zola Khalaf 420
12. Damian Kędziora 410
13. Krzysztof Tyma 400
14. Janusz Sasica 390
15. Wojciech Michalak 380
16. Mariusz Pietrzyk 370
17. Dariusz Rezulak 360
18. Artur Mozolewski 350
19. Stanisław Rusek 340
20. Piotr Szuster 330
21. Robert Dworakowski 320
22. Zimowit Pirtań 310
23. Krystian azarski 300
24. Marian Krotoszyński 290
25. Mirosław Skrzyński 280
26. Wojciech Gąsiorowski 270
27. ukasz Dworakowski 260
28. Robert Dawid 250
29. Kłosiński Jacek 240
30. Krzysztof Bryła 230

Turniej juniorski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Karina Tyma Gorzów Wlk.
2. Maurycy Michalski Koszalin
3. Marcelina Woszczatyńska Koszalin
4. Natalia Krysiak Koszalin
Poprawiony: środa, 31 sierpnia 2011 22:07
 


Newsletter