Squash Koszalin - Adria

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wyniki

Liga squasha: wyniki jesień-zima 2016

Wyniki Koszalińskiej Ligi Squash'a - Open/KOBIETY

Lp. nazwisko/kolejka KOLEJKA

1

2

3

4

5

6

7

8 9 10 11 12 13

8 najlepszych startów



02.09 09.09 16.09 23.09 30.09 14.10 21.10 28.10 04.11
1. CHOJNACKI Bartosz 0 0 0 0 0 0 100

85

85
2. ŁAZARSKI Krystian 0 0 0 140 0 95 0 200 160
3. SZYMAŃSKI Piotr
160 0 120 160 0 100 180 120 120
4. POŁATYŃSKI Andrzej 180 180 200 180 200 160 0 180 180
5. ŁADOSZ Szymon
0 0 0 0 95 0 0 0 0
6. SKRZYŃSKI Mirosław
120 0 0 0 0 140 0 0 0
7. SAWICKI Daniel
140 140 100 0 140 90 160 140 95
8. BORKOWSKI Oskar 0 0 140 0 0 0 0 0 0
9. KLING Tomasz 95 0 0 0 0 80 0 120 0
10. SZEMRO Robert
90 0 95 100 100 0 120 90 0
11. KOWALSKI Stanisław 0 160 0 0 0 0 0 0 0
12. OCHOCIŃSKI Krzysztof
100 0 0 0 160 120 0 0 100
13.
MAZUR Rafał
0 120 160 120 120 85 140 95 90
14.
STAŃCZYK Paweł
0 0 90 95 0 0 0 0 0
15. MAZUR Piotr
0 0 0 0 0 200 0 0 90
16. PUCHAŁA Grzegorz 0 0 180 0 180 180 200 160 200
17. OWSIANNY Krzysztof 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18. CZEREPKOW Konrad 200 200 0 200 0 0 0 0 0

Poprawiony: wtorek, 03 stycznia 2017 13:52
 

26 luty 2012 turniej PFS kat B

WYNIKI TURNIEJU

SUNS CUP KOSZALIN

26 luty 2012 -  PFS kat. B

 


Turniej damski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Marzena Stasica Koszalin
2. Sandra Kryszczunas Koszalin
3. Natalia Krysiak Koszalin
4. Marcelina Woszczatyńska Koszalin
5. Magdalena Szczotkowska Koszalin
6. Ewa Gnacińska Koszalin

Turniej open

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Marcin Puciato Koszalin
2. Andrzej Łukaszyk Koszalin
3. Damian Kędziora Poznań
4. Jarosław Baranowski Koszalin
5. Robert Rygiel Gdańsk
6. Tymoteusz Wysocki Szczecin
7. Krystian Łazarski Koszalin
8. Janusz Stasica Koszalin
9. Tomasz Suliga Gdańsk
10. Mariusz Pietrzyk Darłowo
11. Mirosław Skrzyński Darłowo
12. Robert Dawid Kołobrzeg
13. Wojciech Kosiński Koszalin
14. Przemysław Czechowski Koszalin
15. Tomasz Teliński Koszalin
16. Piotr Brusiło Kołobrzeg

 

Turniej juniorski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Tymoteusz Wysocki Szczecin
2. Bartek Baranowski Koszalin
3. Natalia Krysiak Koszalin
4. Marcelina Woszczatyńska Koszalin
5. Agata Bareja Koszalin

 

 


5. Mirosław Skrzyński Darłowo
6. Robert Dawid
Kołobrzeg
7. Andrzej Łukaszyk
Koszalin
Poprawiony: poniedziałek, 27 lutego 2012 09:59
 

8 styczeń 2012 turniej PFS kat B

Wyniki Noworocznego Turnieju Squasha

8 stycznia 2012 - turniej PFS kat. B  


Turniej damski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Agata Doroszkiewicz Olsztyn
2. Salomya Shyverska Koszalin
3. Dorota Jankowska Gdańsk
4. Marzena Stasica Koszalin
5. Joanna Krzesińska Gdynia
6. Katarzyna Koprowska Piła
7. Agata Śpiewak Jastrowie
8. Justyna Kowalska Koszalin
9. Natalia Krysiak Koszalin

10.

Magdalena Szczotkowska Koszalin
11. Małgorzata Krysiak Koszalin






Turniej open

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Krzysztof Samonek
Gdynia
2. Dominik Kowalski
Gdynia
3. Andrzej Łukaszyk
Koszalin
4. Janusz Stasica
Koszalin
5. Cezary Kusy
Szczecin
6. Piotr Szuster
Piła
7. Marek Skowroński
Piła
8. Krzstian Łazarski
Koszalin
9.  Marcin Puciato
Koszalin
10. Robert Rygiel
Gdańsk
11. Oskar Borkowski
Koszalin
12. Tomasz Kling
Koszalin
13. Mirosław Skrzyński
Darłowo
14. Stanisław Kowalski
Koszalin
15. Robert Szczotkowski
Koszalin
16. Wojciech Kosiński
Koszalin

 

 

 


5. Mirosław Skrzyński Darłowo
6. Robert Dawid
Kołobrzeg
7. Andrzej Łukaszyk
Koszalin
Poprawiony: poniedziałek, 27 lutego 2012 10:01
 

26.11.2011 "Otwarte Mistrzostwa Koszalina"

WYNIKI TURNIEJU  " Otwarte Mistrzostwa Koszalina " 

26.11.2011  PFS kat. B



Turniej damski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Sylwia Lisewska Koszalin
2. Salomiya Shyverska Koszalin
3. Aleksandra Kobyłecka
Koszalin
4. Agata Śpiewak Jastrowie
5. Magdalena Szczotkowska Koszalin
6. Marzena Stasica
Koszalin

Turniej open

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Łukasz Skrzypczak Jarocin
2. Jakub Duber Poznań
3. Andrzej Łukaszyk Koszalin
4. Janusz Stasica Koszalin
5. Robert Dworakowski Szczecin
6. Krystian Łazarski Koszalin
7. Robert Dawid Kołobrzeg
8.
Marcin Puciato Koszalin
9.
Marcin Rywacki Koszalin
10.
Piotr Szuster Piła
11.
Mirosław Skrzyński Darłowo
12.
Waldemar Szafulski
Koszalin
13.
Stanisław Kowalski
Koszalin
14.
Oskar Borkowski Koszalin
15.
Łukasz Dworakowski Koszalin
16.
Dariusz Dworaczyk
Koszalin

 

Turniej juniorski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Oskar Borkowski
Koszalin
2.
Natalia Krysiak Koszalin
3.
Agata Bareja Koszalin
4.
Igor Milicic Koszalin
5.
Nikodem Zmuda Trzebiatowski Koszalin

 

 


5. Mirosław Skrzyński Darłowo
6. Robert Dawid
Kołobrzeg
7. Andrzej Łukaszyk
Koszalin
Poprawiony: niedziela, 27 listopada 2011 16:34
 

23.10.2011 "Adria Cup"

WYNIKI TURNIEJU PFS kat B " Adria CUP"  23.10.2011



Turniej open

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Dominik Kowalski
Gdynia
2. Tomasz Peukert
Poznań
3. Krzysztof Bronikowski
Poznań
4. Janusz Stasica
Koszalin
5. Andrzej Łukaszyk
Koszalin
6. Damian Kędziora
Poznań
7. Robert Dworakowski
Szczecin
8.
Mirosław Skrzyński
Darłowo
9.
Krystian Łazarski
Koszalin
10.
Marek Skowroński
Piła
11.
Dorota Jankowska
Gdynia
12.
Łukasz Dworakowski
Szczecin
13.
Tomasz Ostrowski
Sopot
14.
Robert Dawid
Kołobrzeg
15.
Oskar Borkowski
Koszalin
16.
Piotr Brusiło
Kołobrzeg


Turniej juniorski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Oskar Borkowski
Koszalin
2.
Grzegorz StrzymińskiKoszalin
3.
Bartłomiej Baranowski
Koszalin
4.
Natalia Krysiak
Koszalin
5.
Igor Milićić
Koszalin



5.Mirosław SkrzyńskiDarłowo
6.Robert Dawid
Kołobrzeg
7.Andrzej Łukaszyk
Koszalin
Poprawiony: niedziela, 27 listopada 2011 14:13
 

Wyniki turnieju kat. B - z 11.09.2011

PUCHAR BAŁTYKU "ADRIA CUP"

WYNIKI TURNIEJU PFS kat B z 11.09.2011

Turniej damski

L.p. Nazwisko i imię Punkty
1. Beata Makowska
2. Sandra Kryszczunas
3. Edyta Szura - Zawadzka
4. Katarzyna Muchniewicz
5. Marzena Stasica
6. Justyna Kiniorska

Turniej open

L.p. Nazwisko i imię Punkty
1. Nadav Tannen
2. Grzegorz Gajewski
3. Wojciech Kaliski
4. Wojciech Michalak
5. Janusz Stasica
6. Andrzej Łukaszyk
7. Krystian Łazarski
8. Jarosław Baranowski
9. Maciej Suchecki
10. Dawid Robert
11. Piotr Szuster
12. Robert Dworakowski
13. Dariusz Rezulak
14. Mariusz Pietrzyk
15. Marek Skowroński
16. Oskar Borkowski
17. Marcin Rywacki
18. Jakub Skrzypniak

 

Turniej juniorski

L.p. Nazwisko i imię Punkty
1. Oskar Borkowski
2. Bartosz Baranowski
3. Natalia Krysiak
4. Grzegorz Strzymiński

 


 

Podsumowanie po dwóch edycjach Pucharu Bałtyku

Podsumowanie po dwóch edycjach Pucharu Bałtyku

OPEN

Lp. Imię i nazwisko I RUNDA II RUNDA III RUNDA SUMA
1. Maciej Kliś 600 480
1080
2. Piotr Chomicki 550 460
1010
3. Piotr Michalski 500 440
940
4. Grzegorz Gajewski 490 450
940
5. Marcin Puciato 440 490
930
6. Damian Kędziora 480 410
890
7. Janusz Stasica 450 390
840
8. Artur Mozolewski 410 350
760
9. Robert Dworakowski 430 320
750
10. Mariusz Pietrzyk 370 370
740
11. Piotr Szuster 400 330
730
12. Krystian Łazarski 420 300
720
13. Mirosław Skrzyński 380 280
660
14. Łukasz Dworakowski 390 260
650
15. Jacek Kłosiński 360 240
600
16. Grzegorz Kaleta x 600
600
17. Adam Karp x 550
550
18. Andrzej Borkowski x 500
500
19. Cezary Kusy 470 x
470
20. Sławomir Połeć x 470
470
21. Andrzej Łukaszyk 460 x
460
22. Katarzyna Teiner x 430
430
23. Zola Khalaf x 420
420
24. Krzysztof Tyma x 400
400
25. Wojciech Michalski x 380
380
26. Dariusz Rezulak x 360
360
27. Oskar Borkowski 350 x
350
28. Stanisław Rusek x 340
340
29. Zimowit Pirtań x 310
310
30. Marian Krotoszyński x 290
290
31. Wojciech Gąsiorowski x 270
270
32. Robert Dawid x 250
250
33. Krzysztof Bryła x 230
230

KOBIETY

Lp. Imię i nazwisko I RUNDA II RUNDA III RUNDA SUMA
1. Beata Makowska 600 550
1150
2. Marzena Stasica 550 490
1040
3. Sandra Kryszczunas 480 500
980
4. Kamila Żurek 470 480
950
5. Karina Tyma x 600
600
6. Karolina Domińska 500 x
500
7. Salomiya Shyverska 490 x
490
8. Aleksandra Chmielewska x 470
470
9. Aleksandra Kobyłecka 460 x
460
Poprawiony: środa, 31 sierpnia 2011 22:06
 

Puchar Bałtyku "Adria Cup"

Puchar Bałtyku "Adria Cup"

CYKL TURNIEJÓW PFS kat B
10.07.2011; 14.08.2011; 11.09.2011

Nagroda główna w Pucharze Bałtyku 700 PLN
Podczas turnieju zostaną wylosowane dwie rakiety nowej marki FEATHER!


najbliższy turniej 11.09.2011

UWAGA! 11 września organizujemy turniej kat. B - PUCHAR BAŁTYKU "ADRIA CUP"

  • Turniej rozegrany zostanie na czterech kortach.
  • Piłką turniejową jest Dunlop pro.
  • Rozpoczęcie turnieju godz 11°°.
  • Rozpoczęcie turnieju juniorów godz 16°°.
  • Zgłoszenia zawodników przyjmowane są do 08.09.2011 w recepcji klubu,
    telefonicznie na nr. 600-077-677 lub na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Wpisowe: 70 zł + 10 zł opłata rankingowa PFS
    (dla posiadaczy kart Benefit: 55 PLN).
  • Punktacja jak w turniejach pucharowych:
    1 miejsce - 600 pkt
    2 miejsce - 550 pkt
    3 miejsce - 500 pkt
    każde kolejne miejsce minus 10 pkt
  • Nagrodę główną 700 PLN wygrywa zawodnik,
    który zdobędzie najwięcej pkt w trzech pucharowych turniejach.

Lista zgłoszonych

Turniej damski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Sandra Kryszczunas Koszalin
2. Aleksandra Chmielewska Elbląg
3. Marzena Stasica Koszalin
4. Edyta Szura-Zawadzka Koszalin
5. Karolina Domińska Koszalin
6. Elwira Jankowska Koszalin

Turniej open

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Jarosław Baranowski Koszalin
2. Marek Skowroński Piła
3. Mariusz Pietrzyk Darłowo
4. Janusz Stasica Koszalin
5. Nadav Tannen Izrael
6. Marcin Puciato Koszalin
7. Mirosław Skrzyński Darłowo


Turniej juniorski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Grzegorz Strzymiński Koszalin



Poprawiony: niedziela, 25 września 2011 22:19
 

Wyniki sierpniowego turnieju kat. B+

PUCHAR BAŁTYKU "ADRIA CUP"

CYKL TURNIEJÓW PFS kat B
10.07.2011; 14.08.2011; 11.09.2011

Wyniki sierpniowego turnieju kat. B+ - Puchar Bałtyku "Adria Cup"

Dnia 14 sierpnia został rozegrany turniej kat. B+ (podwyższona ranga) - Puchar Bałtyku "Adria Cup". Frekwencja na turnieju dopisała. Cieszymy się bardzo, że mimo dlugiego weekendu i ładnej pogody udział wzięło aż 45 zawodników!!!! Poniżej przedstawiamy wyniki końcowe turnieju:


Turniej damski

L.p. Nazwisko i imię Punkty
1. Karina Tyma 600
2. Beata Makowska 550
3. Sandra Kryszczunas 500
4. Marzena Stasica 490
5. Kamila Żurek 480
6. Aleksandra Chmielewska 470

Turniej open

L.p. Nazwisko i imię Punkty
1. Grzegorz Kaleta 600
2. Adam Karp 550
3. Andrzej Borkowski 500
4. Marcin Puciato 490
5. Maciej Kliś 480
6. Sławomir Połeć 470
7. Piotr Chomicki 460
8. Grzegorz Gajewski 450
9. Piotr Michalski 440
10. Katarzyna Teinert 430
11. Zola Khalaf 420
12. Damian Kędziora 410
13. Krzysztof Tyma 400
14. Janusz Sasica 390
15. Wojciech Michalak 380
16. Mariusz Pietrzyk 370
17. Dariusz Rezulak 360
18. Artur Mozolewski 350
19. Stanisław Rusek 340
20. Piotr Szuster 330
21. Robert Dworakowski 320
22. Zimowit Pirtań 310
23. Krystian Łazarski 300
24. Marian Krotoszyński 290
25. Mirosław Skrzyński 280
26. Wojciech Gąsiorowski 270
27. Łukasz Dworakowski 260
28. Robert Dawid 250
29. Kłosiński Jacek 240
30. Krzysztof Bryła 230

Turniej juniorski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Karina Tyma Gorzów Wlk.
2. Maurycy Michalski Koszalin
3. Marcelina Woszczatyńska Koszalin
4. Natalia Krysiak Koszalin
Poprawiony: środa, 31 sierpnia 2011 22:07
 

Wyniki turnieju kat. B - Puchar Bałtyku "Adria Cup"

PUCHAR BAŁTYKU "ADRIA CUP"

CYKL TURNIEJÓW PFS kat B
10.07.2011; 14.08.2011; 11.09.2011

Nagroda główna w Pucharze Bałtyku 700 PLN

najbliższy turniej 14.08.2011

Nagroda główna w Pucharze Bałtyku 700 PLN
Podczas turnieju zostaną wylosowane dwie rakiety nowej marki FEATHER!


najbliższy turniej 11.09.2011

UWAGA! 11 września organizujemy turniej kat. B - PUCHAR BAŁTYKU "ADRIA CUP"

  • Turniej rozegrany zostanie na czterech kortach.
  • Piłką turniejową jest Dunlop pro.
  • Rozpoczęcie turnieju godz 11°°.
  • Rozpoczęcie turnieju juniorów godz 16°°.
  • Zgłoszenia zawodników przyjmowane są do 08.07.2011 w recepcji klubu,
    telefonicznie na nr. 502060884 lub na e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • Wpisowe: 70 zł + 10 zł opłata rankingowa PFS
    (dla posiadaczy kart Benefit: 55 PLN).
  • Punktacja jak w turniejach pucharowych:
    1 miejsce - 600 pkt
    2 miejsce - 550 pkt
    3 miejsce - 500 pkt
    każde kolejne miejsce minus 10 pkt
  • Nagrodę główną 700 PLN wygrywa zawodnik,
    który zdobędzie najwięcej pkt w trzech pucharowych turniejach.

Wyniki turnieju kat. B - Puchar Bałtyku "Adria Cup"

Dnia 10 lipca został rozegrany turniej kat. B Puchar Bałtyku "Adria Cup".


Turniej damski

L.p. Nazwisko i imię Punkty
1. Beata Makowska 600
2. Marzena Stasica 550
3. Karolina Dmińska 500
4. Salomiya Shyverska 490
5. Sandra Kryszczunas 480
6. Kamila Żurek 470
7. Aleksandra Kobyłecka 460

Turniej open

L.p. Nazwisko i imię Punkty
1. Maciej Kliś 600
2. Piotr Chomicki 550
3. Piotr Michalski 500
4. Grzegorz Gajewski 490
5. Damian Kędziora 480
6. Cezary Kusy 470
7. Andrzej Łukaszyk 460
8. Janusz Stasica 450
9. Marcin Puciato 440
10. Robert Dworakowski 430
11. Krystian Łazarski 420
12. Artur Mozolewski 410
13. Piotr Szuster 400
14. Łukasz Dworakowski 390
15. Mirosław Skrzyński 380
16. Mariusz Pietrzyk 370
17. Jacek Kłosiński 360
18. Oskar Borkowski 350

Turniej juniorski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Oskar Borkowski Koszalin
2. Maurycy Michalski Koszalin
3. Natalia Krysiak Koszalin
4. Marcelina Woszczatyńska Koszalin
Poprawiony: środa, 31 sierpnia 2011 22:07
 

Otwarte Mistrzostwa Koszalina w SQUASHU

12 czerwca 2011 rozegrane zostały
Otwarte Mistrzostwa Koszalina w SQUASHU

Turniej klasyfikowany do rankingu PFS kat B

Sponsorzy turnieju:

sponsorzy


WYNIKI TURNIEJU


Turniej damski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Jeż Marta Częstochowa
2. Grzechowiak Dorota Poznań
3. Sak Nadia Koszalin
4. Makowska Beata Szczecin
5. Śmiałkowska Justyna Koszalin
6. Pikuła Angelika Koszalin
7. Kobyłecka Aleksandra Koszalin
8. Żurek Kamila Koszalin

Turniej open

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Tyma Konrad Gorzów Wlkp
2. Maliński Damian Poznań
3. Borys Leszek Choszczno
4. Gajewski Grzegorz Szczecin
5. Dobrzelecki Krzysztof Gorzów Wlkp
6. Stasica Janusz Koszalin
7. Kaliski Wojciech Warszawa
8. Czerniejewski Piotr Gorzów Wlkp
9. Puciato Marcin Koszalin
10. Pietrzyk Mariusz Darłowo
11. Łukaszyk Andrzej Koszalin
12. Łazarski Krystian Koszalin
13. Hemmerling Piotr Poznań
14. Dworakowski Łukasz Szczecin
15. Dworakowski Robert Szczecin
16. Brusiło Piotr Kołobrzeg
17. Skrzypniak Jakub Koszalin
18. Dawid Robert Kołobrzeg
19. Grzechowiak Łukasz Poznań
20. Bryła Krzysztof Koszalin
21. Borkowski Oskar Koszalin

Turniej juniorski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Hemmerling Piotr Poznań
2. Borkowski Oskar Koszalin
3. Tucki Dawid Koszalin
4. Krysiak Natalia Koszalin
5. Strzymiński Grzegorz Koszalin
Poprawiony: środa, 31 sierpnia 2011 22:07
 

turniej PFS kat. B Deutsche Bank CUP

14 maja rozegrany został turniej PFS kat. B
Deutsche Bank CUP


WYNIKI TURNIEJU


Turniej damski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Sak Nadia Koszalin
2. Komsa Joanna Szczecin
3. Makowska Beata Szczecin
4. Stasica Marzena Koszalin
5. Jankowska Elwira Koszalin
6. Domińska Karolina Koszalin
7. Kryszczunas Sandra Koszalin
8. Romecka Magda Koszalin
9. Żurek Kamila Koszalin

Turniej open

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Borys Leszek Choszczno
2. Gajewski Grzegorz Szczecin
3. Puciato Marcin Koszalin
4. Peukert Tomasz Poznań
5. Łukaszyk Andrzej Koszalin
6. Kaliski Wojciech Warszawa
7. Michalczyk Krzysztof Szczecin
8. Łazarski Krystian Koszalin
9. Kusy Cezary Szczecin
10. Iwanejko Marcin Koszalin
11. Stasica Janusz Koszalin
12. Pieńkos Jacek Szczecinek
13. Romecki Mariusz Koszalin
14. Pietrzyk Mariusz Darłowo
15. Skrzypniak Jakub Koszalin
16. Skrzyński Mirosław Koszalin
17. Bryła Krzysztof Koszalin

Turniej juniorski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Borkowski Oskar Koszalin
2. Tucki Dawid Koszalin
3. Strzymiński Grzegorz Koszalin
4. Woszczatyńska Marcelina Koszalin
Poprawiony: środa, 31 sierpnia 2011 22:07
 

POWER BALANCE CUP

W dniu 09.04.2011 rozegrany został turniej PFS kat. B
POWER BALANCE CUP


WYNIKI TURNIEJU


Turniej open

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Puciato Marcin Koszalin
2. Skorupski Michał Koło
3. Iwanejko Marcin Koszalin
4. Gałecki Radosław Koszalin
5. Łukaszyk Andrzej Koszalin
6. Baranowski Jarosław Koszalin
7. Stasica Janusz Koszalin
8. Łazarski Krystian Koszalin
9. Subalski Michał Koszalin
10. Szymański Tomasz Koszalin
11. Ura Marcin Koszalin
12. Skrzypniak Jakub Koszalin
13. Dawid Robert Kołobrzeg
14. Skrzyński Mirosław Koszalin
15. Bryła Krzysztof Koszalin
16. Stasica Marzena Koszalin

Turniej juniorski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Borkowski Oskar Koszalin
2. Strzymiński Grzegorz Koszalin
3. Krysiak Natalia Koszalin
4. Woszczatyńska Marcelina Koszalin
Poprawiony: środa, 31 sierpnia 2011 22:06
 

GEOVITA CUP

5.03.2011 TURNEJ PFS kat B GEOVITA CUP

Sponsorzy turnieju Geovita Cup

sponsorzy

UWAGA! 5 marca w Adria Squash po raz pierwszy rozegrano turniej juniorski

  • Nagrodą główną za zajęcie I miejsca w turnieju damskim oraz open
    był weekendowy pobyt SPA dla dwóch osób w hotelu GEOVITA.
  • Spośród wszystkich uczestników turnieju rozlosowany został
    weekendowy pobyt SPA dla dwóch osób w hotelu GEOVITA.

WYNIKI TURNIEJU


Turniej damski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Danielewicz Jagoda Kołobrzeg
2. Janczak Angelika Koszalin
3. Zawadzka Edyta Koszalin
4. Stasica Marzena Koszalin
5. Kaliszczak Aldona Koszalin
6. Kryszczunas Sandra Koszalin
7. Pieńkos Lidia Szczecinek

Turniej open

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Peukert Tomasz Poznań
2. Kędziora Damian Poznań
3. Kaliski Wojciech Warszawa
4. Pieńkos Jacek Szczecinek
5. Stasica Janusz Koszalin
6. Bałaj Radosław Koszalin
7. Pietrzyk Mariusz Darłowo
8. Robert Dawid Kołobrzeg
9. Puciato Marcin Koszalin
10. Gałecki Radek Koszalin
11. Gońda Piotr Koszalin
12. Łazarski Krystian Koszalin
13. Jakimiec Tadeusz Szczecinek
14. Skrzypniak Jakub Koszalin
15. Jorgensen Kim Dania
16. Kraszewski Krystian Koszalin
17. Kondaszewski Paweł Szczecinek

Turniej juniorski

L.p. Nazwisko i imię Miasto
1. Borkowski Oskar Koszalin
2. Lange Igor Koszalin
3. Gładysz Mateusz Koszalin
4. Woszczatyńska Marcelina Koszalin
5. Krysiak Natalia Koszalin
 

Turniej PFS kategorii B

Turniej PFS kategorii B z 5 lutego


Sponsorzy turnieju:

sponsorzy


Wyniki turnieju PFS kategorii B - 05.02.2011:

KOBIETY:

L.p. Nazwisko i imię
1. Danielewicz Jagoda
2. Janczak Angelika
3. Sak Nadia
4. Kusy Dorota
5. Śmiałkowska Justyna
6. Kaliszczak Aldona
7. Domińska Karolina
8. Kaszuba Anna
9. Kryszczunas Sandra

OPEN:

L.p. Nazwisko i imię
1. Peukert Tomasz
2. Puciato Marcin
3. Kusy Cezary
4. Kędziora Damian
5. Chomicki Piotr
6. Iwanejko Marcin
7. Kaliski Wojciech
8. Stasica Janusz
9. Łukaszyk Andrzej
10. Michalczyk Krzysztof
11. Bałaj Radosław
12. Łazarski Krystian
13. Rywacki Marcin
14. Matwiej Krzysztof
15. Dawid Robert
16. Jorgensen Kim
17. Zdybel Paweł
18. Pietrzyk Mariusz
19. Kraszewski Krystian
20. Kondaszewski Paweł
21. Skrzypniak Jacub
22. Bryła Krzysztof
 

Otwarte Mistrzostwa Koszalina

Wyniki turnieju PFS kategorii C - OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA 19.12.2010

KOBIETY:

L.p. Nazwisko i imię
1. Justyna Śmiałkowska
2. Aldona Rojewska
3. Elwira Jankowska
4. Karolina Domińska

MĘŻCZYŹNI:

L.p. Nazwisko i imię
1. Puciato Marcin
2. Matwiej Krzysztof
3. Siutkowski Marcin
4. Łazarski Krystian
5. Ryśkiewicz Rafał
6. Jorgensen Kim
 

ADRIA KOSZALIN CUP

Wyniki turnieju PFS kategorii B - ADRIA KOSZALIN CUP z 21.11.2010

KOBIETY:

L.p. Nazwisko i imię
1. Danielewicz Jagoda
2. Sak Nadia
3. Janczak Angelika
4. Zawadzka Edyta
5. Jankowska Elwira
6. Kryszczunas Sandra

OPEN:

L.p. Nazwisko i imię
1. Puciato Marcin
2. Stasica Janusz
3. Łukaszyk Andrzej
4. Matwiej Krzysztof
5. Olk Mariusz
6. Danielewicz Jagoda
7. Siepracki Adam
8. Rywacki Marcin
9. Storch Łukasz
10. Subalski Michał
11. Bałaj Radosław
12. Iwanek Paweł
13. Jorgensen Kim
14. Szymkiewicz Arkadiusz
15. Gałecki Radosław
16. Łazarski Krystian
 

turniej PFS kategorii B

Wyniki turnieju z 24 października

Turniej damski - wyniki

L.p. Nazwisko i imię
1. Śmiałkowska Justyna
2. Kusy Dorota
3. Jankowska Elwira
4. Fijałkowska Diana
5. Zawadzka Edyta
6. Rojewska Aldona
7. Kryszczynas Sandra
8. Muchniewicz Katarzyna

Turniej męski - wyniki

L.p. Nazwisko i imię
1. Puciato Marcin
2. Kusy Cezary
3. Stasica Janusz
4. Gałecki Radosław
5. Iwanejko Marcin
6. Łukaszyk Andrzej
7. Rywacki Marcin
8. Malinowski Mariusz
9. Romecki Mariusz
10. Michalczyk Krzysztof
11. Matwiej Krzysztof
12. Łazarski Krystian
13. Ura Marcin
14. Subalski Michał
15. Pietrzyk Mariusz
16. Krotoszyński Marian
17. Paszkowski Emil
18. Kokot Marcin
19. Storch Łukasz
20. Pawlak Wojciech
21. Wójcik Michał
22. Jestrabek Andrzej
 

Turniej PFS kategorii B

Wyniki turnieju z 19 września

Turniej damski - wyniki:

L.p. Nazwisko i imię Miejscowość
1. Danielewicz Jagoda Kołobrzeg
2. Kusy Dorota Szczecin
3. Zawadzka Edyta Koszalin
4. Rojewska-Kaliszczak Aldona Koszalin
5. Fijałkowska Diana Koszalin
6. Muchniewicz Katarzyna Darłowo

Turniej męski - wyniki:

L.p. Nazwisko i imię Miejscowość
1. Kędziora Damian Poznań
2. Puciato Marcin Koszalin
3. Wałek Jerzy Poznań
4. Kusy Cezary Szczecin
5. Stasica Janusz Koszalin
6. Rywacki Marcin Koszalin
7. Gałecki Radosław Koszalin
8. Matwiej Krzysztof Kołobrzeg
9. Łukaszyk Andrzej Koszalin
10. Łazarski Krystian Koszalin
11. Malinowski Mariusz Koszalin
12. Wójcik Michał Koszalin
13. Subalski Michał Koszalin
14. Pietrzyk Mariusz Darłowo
15. Storch Łukasz Koszalin
 


Strefa dla graczy

Załóż konto, by poznać graczy, którzy szukają partnerów do gry.

Newsletter